(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог 3M

Історія корпорації 3M вражає. На початку 1900-х років підприємці з невеликого міста Ту Харборс (Америка) заснували компанію, яка займалася виробництвом абразивних коштів. Але бізнес виявився низькоприбутковим, і через три роки фірма переїжджає в містечко Дулут і запускає виробництво наждачного паперу. Далі був час змінних успіхів і невдач, поки власники змогли налагодити випуск високоякісного товару і відрегулювати систему поставок. Розквіт корпорації почався 1910 року з приходом нового інвестора Луція Ордвея. Останній, вклавши чималі кошти у бізнес, обґрунтував головний офіс 3М у Сент-Полі та зробив ставку на маркетингові інновації. Через шість років компанія вперше виплатила відсотки власникам акцій.

У середині 70-х років минулого століття 3М впевнено входить до ТОП-30 підприємств, що становлять базу фондових індексів Dow Jones, показника стабільності та популярності фондових ринків Америки.
Сьогодні корпорація ЗМ– це міжнародний багатопрофільний конгломерат, який орієнтований на багаторічний досвід та очолює рейтинги у кількох галузях виробництва. Лінійка якісних товарів та матеріалів 3М, які можна купити зі складу за прийнятними цінами, обчислюється у тисячах: це товари у сфері охорони здоров'я, промисловості, офісна та побутова продукція тощо. Щорічно інвестиції фірми у наукову та конструкторську діяльність становлять 1,5 млрд. дол., а її фахівці одержують близько 500 патентів, відкриваючи нову ефективну та економічно вигідну продукцію 3М для своєї клієнтської бази. Корпорація сьогодні випускає понад 50 000 найменувань товарів, що постачаються у всьому світі. Штат компанії складає більше 75 000 осіб, з них понад 7000 – вчені та дослідники. За останнім рейтингом FT 500 корпорація змогла піднятися зі 137 на 130 місці та посіла 3-ю позицію в рейтингу промислових конгломератів.

Бренд 3м: продукція, яка змінила світ

 • 1920 – фірма 3m розробляє та реалізує зі складу новий водостійкий вид наждакового паперу, застосування якого знизило питому вагу пилу в процесі полірування автомобіля.
 • Серєдіна 1920-х років - новатор компанії Р.Дрю отримує патент на винахід клейкої стрічки Scotch. На її основі створена доступна за ціною целофанова плівка 3m, призначена для упаковки картонних коробів. У майбутньому вона знайшла ширше застосування.
 • У 1940 військові роки 3M починає розробляти нову продукцію, призначену для оборонно-промислової галузі. Було налагоджено випуск світлоповертальної плівки Scotchlite, звукозаписної стрічки, офсетних друкованих пластин.
 • У 1950 році 3M представляє Thermo-Fax (продукт в галузі технології копіювання), починає реалізацію зі складу ефективного тканинного покриття Scotchgard та новітнього електро- та механічного обладнання.
 • 1960 роки – продовжується розробка фотопродукції: створена мікроплівка, що працює на основі "сухого-срібла", папір з копіювальною основою на обороті та настінний проектор. Компанія енергійно освоює сферу стоматологічних матеріалів, і тепер з її каталогу можна купити продукцію 3m в галузі охорони здоров'я.
 • З 1970 років корпорація починає випуск радіологічної та енергетичної продукції.
 • 1980 – бренд 3М представляє невисокі за ціною клейові листи для записів Post-it. Це не лише створило нову лінійку товарів, а й змінило метод комунікації між людьми.
 • У 1990 роках обсяг поставок продукції 3m зі складу досягає суми в 15 млрд. дол. Корпорація не зупиняється та активно працює над створенням новинок. Завдяки її вченим створено імуномодулятор, що підвищує яскравість електродисплея, гнучку друковану плату для струменевого принтера, апарати мобільного зв'язку та багато іншого.
 • 2004 рік - обсяг реалізації товарів перевищив позначку 20 млрд. дол., і це завдяки розробці інноваційних матеріалів. У той час корпорацією 3М випускаються листи для нотаток Super Sticky з суперміцним шаром Post-it, що проклеює, прозорі клейкі стрічки Scotch, оптичні плівки для РК-екранів, засоби для чищення Scotch-Brite і багато іншого.

Виробничий каталог корпорації 3М включає 35 напрямків у наступних бізнес-областях:

 • візуальна комунікація (плівки, графічні та самоповертаючі матеріали, системи проекції);
 • офісні та побутові товари;
 • телекомунікаційні та електротехнічні товари;
 • медична продукція;
 • промислові товари (стрічки, абразивні засоби, клеї);
 • товари для захисту життя та здоров'я людей.

Каталог 3М: купити товари просто і швидко

На нашому сайті офіційного представника - компанії IVVA Supply, ви можете ознайомитися з каталогом та купити наступні товари та матеріали 3М:  

У нас можна купити продукцію 3м: ціна низька, якість висока

Інтернет-магазин IVVA Supply здійснює реалізацію промислових та побутових товарів та обладнання. Ми є офіційним представником корпорації 3М. Каталог продукції різноманітний, ви можете вибрати та купити товари 3m зі складу за прийнятними цінами від виробника. Ми реалізуємо обладнання та матеріали на вигідних умовах: оптом та в роздріб, зі складу, з доставкою та з офіційною гарантією. Якщо важко вибрати, напишіть або зателефонуйте. Ми відповімо на всі запитання та допоможемо вибрати товари з необхідними характеристиками. Продукцію виробника 3М купити в інтернет-магазині IVVA Supply просто: оформіть заявку на нашому сайті офіційного представника, з вами зв'яжеться менеджер та уточнить деталі замовлення. Можна отримати товари 3М зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою. Ми надішлемо замовлення за вказаною вами адресою до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого міста України.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.